Razem 262 838 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
24.10.2015 17:23

Jeśli chcesz szybko i na bardzo atrakcyjnych warunkach sprzedać swój samochód - auto skup DARCAR jest do Twojej dyspozycji. Oczywistym faktem jest, że chcesz sprzedać swój samochód za jak najwyższą cenę. My to rozumiemy, dlatego też nasze propozycje cenowe są atrakcyjne dla obu stron transakcji.

Nasz sposób współpracy jest niezwykle prosty. Na umówionym spotkaniu, dokonamy nieodpłatnego oszacowania ceny jaką nasz skup aut może zaoferować za oglądany samochód. W przypadku kiedy zasugerowana cena będzie Cię zadowalać, w przeciągu kilku minut sporządzimy umowę kupna-sprzedaży oraz dokonamy zapłaty w wybrany przez Ciebie sposób, gotówką lub przelewem za samochód.

Natomiast jeśli jeszcze przed wyceną na miejscu, chcesz poznać orientacyjną cenę jaką nasz auto skup może zaoferować, wejdź na stronę http://www.autodarcar.pl/wyslij-oferte i dokładnie wypełnij formularz. Na wpisanego maila otrzymasz informację zwrotną z naszą wyceną. Nie czekaj dłużej napisz do nas lub już teraz zadzwoń i umów się na darmową wycenę.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.10.2015 17:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 434394
Rubryka ogłoszenia: Usługi motoryzacyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Skup samochodów DARCAR - kupi Twoje auto - Zdjęcie nr 1Skup samochodów DARCAR - kupi Twoje auto - Zdjęcie nr 2Skup samochodów DARCAR - kupi Twoje auto - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Skup samochodów DARCAR
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48501058798
Web: www.autodarcar.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Skup samochodów DARCAR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi motoryzacyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)