Razem 255 344 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Wrocławska wypożyczalnia autolawet i lawet oferuje wynajem lawet: Fiata Ducato i Iveco Daily bez limitu kilometrów. Aby wynająć pomoc drogową wystarczy kat. B prawa jazdy. Autolawety są objęte gwarancją producenta i są serwisowane w ASO co gwarantuje bezawaryjną i komfortową podróż. W cenie wynajmu jest pełen pakiet ubezpieczeń ( OC, AC, NW ). Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Wynajem autolawet to w dzisiejszych czasach najszybszy i najtańszy sposób na sprowadzenie auta z zagranicy.

Dodatkowo świadczymy usługi jako Pomoc Drogowa na terenie Wrocławia i nie tylko. Realizujemy zlecenia na terenie całej UE min. na terenie Niemiec, Holandi, Chorwacji i Norwegii. Ceny holowania są ustalane indywidualnie i podlegają negocjacji.

Serdecznie zapraszamy !

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.06.2015 23:35
Cena: 165 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 412528
Rubryka ogłoszenia: Usługi motoryzacyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (10)
 
Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 1Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 2Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 3Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 4Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 5Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 6Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 7Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 8Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 9Wynajem Autolawet i Lawet Wrocław- Pomoc Drogowa - Zdjęcie nr 10
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Krzysztof Szymitko
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +4866403539
Web: www.autolawety-wroclaw.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Krzysztof Szymitko
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi motoryzacyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)