Razem 254 872 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mankamentem tego samochodu są właśnie reflektory. Pomimo swojego młodego wieku bo już 2 letnie samochody potrafią mieć całkowicie zniszczone reflektory. Z zewnątrz lampy wyglądają wręcz idealnie. Jednak jazda po zmroku jest bardzo utrudniona. Często kierowcy tych samochodów na własna rękę szukają przyczyny tak słabego światła. Wymieniają żarówki, przetwornice a nawet całe lampy. Jeden z naszych klientów przyznał się nawet , że był u okulisty gdyż obawiał się , że cierpi na chorobę oczu. Przyczyny słabego światła z reflektorów Toyota Avensis należy szukać gdzie indziej. Lampa bez względu czy żarówkowa czy lampa xenon zbudowana jest podobnie – jest lampą „soczewkową” – czyli strumień światła przechodzi przez szklana soczewke która odpowiednio skupia i odwraca strumień światła. Zanim jednak światło przejdzie przez soczewkę , musi zostać prawidłowo odbite od lustra . Jednak pod wpływem wysokiej temperatury żarówki , warstwa aluminium ( czyli lustro lampy ) z biegiem czasu ulega wypaleniu. Po pewnym czasie robi się całkowicie czarne i nie odbija światła – i właśnie to jest przyczyną słabego oświetlenia drogi.

Jednak nie ma potrzeby wymieniać lamp na nowe. Zajmujemy się profesjonalną regeneracją reflektorów.

kompleksowa regeneracja lamp w toyota Avensis - mamy juz przygotowane zregenerowane elementy dzięki temu w kilka godzin Twoje lampy będą jak nowe - usługi wykonujemy wysyłkowo lub zapraszamy do naszego warsztatu w umówionym terminie.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.04.2015 08:04
Cena: 150 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 400296
Rubryka ogłoszenia: Usługi motoryzacyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Toyota Avensis - regeneracja lamp xenon 513531967 - Zdjęcie nr 1Toyota Avensis - regeneracja lamp xenon 513531967 - Zdjęcie nr 2Toyota Avensis - regeneracja lamp xenon 513531967 - Zdjęcie nr 3Toyota Avensis - regeneracja lamp xenon 513531967 - Zdjęcie nr 4Toyota Avensis - regeneracja lamp xenon 513531967 - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dawid
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48739020099
Telefon 2: +48792729696
Web: www.lampy-samochodowe.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Dawid
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi motoryzacyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)