Razem 259 510 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
22.11.2016 14:36

Scania VCI2 - adapter diagnostyczna dla samochodów ciężarowych i autobusów Scania + Katalog Scania Wielu 02/2014

Ten model przeznaczona jest do samochodów ciężarowych i autobusów Scania od 2004 r

Diagnostyczne złożone SCANIA VCI 2 jest przeznaczone do pracy z SDP3 (Scania Diagnose i Programmer 3) specjalnie dla samochodów ciężarowych Scania (P, G, T-R-, serialu), autobusy SCANIA (K, N-series) i inne środki transportowe , wykorzystujące silniki Scania. SCANIA VCI Complex diagnostyczny 2 jest kontynuacją diagnostycznego kompleksu SCANIA VCI 1.Wykorzystując kompleks diagnostyki SCANIA VCI 2 Państwo mogą wykonywać wszystkie operacje, które może wykonać oficjalny sprzedawca Scania : wykrywanie i likwidacje problemów, zmiana parametrów systemu, wykonanie kalibracji, możliwość dokonania zmian w konstrukcji, wpływających na działanie urządzeń elektrycznych, jak również zaktualizować programy bloków zarządzania.

Adapter Scania VCI2 może skutecznie diagnozować wszystkie modele ciężarówek Scania od 2004 r. wydania. Scania VCI2 wydaje różne kody uszkodzeń, ma funkcję zapamiętywania, zestaw rozwiązań w celu rozwiązania problemów, a także możliwość usunięcia. Adapter dostarcza się z katalogiem i książka serwisowa „Scania Multi 02/2014 Spare Parts Catalog & Service Information” od 02/2014.

Adapter diagnostyczny jest dostarczany w metalowej obudowie i nie jest produkowany w Chinach

Nowa wersja diagnostycznego adaptera Scania VCI2 przyszła na przemianę starej wersji Scania VCI1, która była zgodna z produkcją kompanii wypuszczonych tylko do 2004 r. Ten model jest opracowany z uwzględnieniem najnowszych modeli ciężarówek, autobusów i ciężkich środków transportowych kompanii Scania. Teraz oferujemy adapter Scania VCI2 w pakiecie z najnowszym oprogramowaniem Scania SDP3 (wersja 2.19), która ujawnia mnóstwo dodatkowych funkcjonalnych możliwości.

Klucz HASP USB obejmuje trzy licencje:

Poziom „Wysoki” jest używany do Scania R, P, G, T, K, N serii autobusów i samochodów ciężarowych wyprodukowanych po 2004 roku;

Poziom „Przemysł i morze” jest używany do silników przemysłowych i morskich;

Poziom „Wewnętrzny” dla autobusów i samochodów ciężarowych Scania serii R, P, G, T, K, N, wydane po 2004 roku

Po podłączeniu VCI2 do komputera i rozruchu oprogramowania SDP3 , można łatwo uzyskać dostęp do danych w VCI2 przeszedłszy do okna przeglądu „Widok". VCI2 również podtrzymują wczesne systemy w seriach P, R, T, K, i N środków transportowych i okrętowych silnikach.

Jeśli Państwo planują odnowić oprogramowanie starego modelu VCI, Państwo potrzebują kupić nową wersję oprogramowania razem z kluczem, ponieważ poprzedni model klucza nie w całości jest zgodny z nowym oprogramowaniem.

Obsługiwane języki:

Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, holenderski, polski, portugalski, japoński, norweski, szwedzki, Suomi, włoski, turecki, czeski i rosyjski.

Dodatkowe właściwości Scania VCI2:

Informacja o konfiguracji i nastrajaniach bloku kierowania.

Informacja o elektrycznych częściach i ich rozkładzie.

Wyjściowe i wejściowe sygnały.

Aktywacja / deaktywacja komponentów.

Programowanie zapasowych części.

Dokładne elektryczne schematy dla wszystkich typów środku transportowych pokazują, w jaki sposób konkretny kontur zrealizuje się w ramach środku transportowego.

Dane po podwoziu, po którym można wyznaczyć konfigurację i nastrajania środku transportowego.

Informacja o przeznaczonych dla użytkownika nastrajaniach pozwala efektywnie pracować w usunięciu usterek za pomocą przeznaczonych dla użytkownika funkcji, takich jak cruise-kontrola i tak dalej.

Kompletowanie:

1 х adapter Scania VCI2

1 х oprogramowanie Scania SDP3 2.19 (CD)

1 х Klucz USB HASP

Gwarancja:

Oferujemy tylko oryginalne adaptery Scania VCI2.

Uwaga!!!

Istnieje możliwość skonfigurowania zestawu Tester Scania VCI II SDP3 + Laptop Dell Latitude D630 14" Core2Duo, 2GB RAM lub Panasonic CF30 2GB RAM

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.11.2016 14:36
Cena: 4 427 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 484349
Rubryka ogłoszenia: Sprzęt serwisowy, aparatura diagnostyczna
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Adapter diagnostyczny Scania VCI2 - Zdjęcie nr 1Adapter diagnostyczny Scania VCI2 - Zdjęcie nr 2Adapter diagnostyczny Scania VCI2 - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Andrii Yarovitsyn
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733764140
Web: almateximperial.pl/pl/Sprz%C4%99t-diagnostyczny/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Andrii Yarovitsyn
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sprzęt serwisowy, aparatura diagnostyczna
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)